A Manchester United megvenné az új Jude Bellinghamet

Alighanem sok mindent elárul Abdellah Uazane képességeiről, hogy előszeretettel hasonlítják Paul Pogbához és Jude Bellinghamhez. Az Amszterdamban született marokkói középpályás még csak tizenhat esztendős, ám számos topklub figyeli.
A Daily Mail nevű angol lap szerint beállt a sorba a Manchester United is, amely többször is küldött megfigyelőket az Ajax és a marokkói korosztályos nemzeti együttes mérkőzéseire.
Uazane (Ouazane) sokoldalú labdarúgó, a beszámolók szerint ragyogóan cselez, passzol, segíti a támadókat. Az MU igyekezete érthető, hiszen a 2009-es születésű futballista a jövő embere lehet.
Transzferbomba: már az új klubja mezében feszít Mac Allister? – KLIKK a részletekért!
???? Manchester United are interested in signing Ajax youngster Abdellah Ouazane after the 16-year old midfielder impressed for Morocco at the u17s Africa Cup of Nations.
(Source: @MailSport) pic.twitter.com/dZ4PMRXeh9
— Transfer News Live (@DeadlineDayLive) April 15, 2025