A PSG B-terve van olyan ütős, hogy bátran elengedi Mbappét? – sajtóhír

Nem titok, hogy új csatárt keres a Paris Saint-Germain, amely Kylian Mbappét és Mauro Icardit is elveszítheti a nyáron. A francia világsztár esetleges búcsúja „nagyon fájna” a párizsiaknak, márpedig a Real Madrid vezérkara továbbra is nagyon optimista a csúcsigazolást illetően.
Ha hihetünk a L’Équipe című lapnak, amennyiben Mbappé megy, a franciák is „rámozdulnak” Darwin Núnezre, a Benfica labdarúgójára. Az uruguayi csillag szenzációs idényt produkál, hiszen 28 portugál bajnokin 26-szor volt eredményes, minden sorozatot beleszámítva 40/32 a mérlege.
Elájulunk, ha a nyáron megszerzi a Barca ezt a hét új sztárt – klikk
A világ vicce, melyik csapatban akarja folytatni Eden Hazard – részletek
A Premier League óriásai által is csábított Núnezért bizonyosan bankot kellene robbantani, a PSG legalább 70 millió eurós transzferdíjjal számolhat.
🚨 Info @PSGInside_Actu . Quelques démenti sur Darwin #Nunez. Le PSG ne mettra jamais le montant de sa clause à 150 millions. Ils n'iront pas plus loin que 85M. Newcastle n'est plus dans la course, le joueur a refusé. Les deux priorité sont le #PSG et #Liverpool. pic.twitter.com/gOUI0wTLOp
— Paris Saint-Germain Actualités 🇨🇵🗼🥇 (@PSGInside_Actus) May 11, 2022
🚨 PSG are considering paying Darwin Nunez's release clause. 🌟 #PSG #SLBenfica pic.twitter.com/LYTpiPuLvq
— Ekrem KONUR (@Ekremkonur) May 11, 2022
Címlapfotó: facebook/psg