Több spanyol szakértő is arról ír, a Real Madrid prioritásként kezeli a középpálya megerősítését. Florentino Pérez úgy látja, a 2025-26-os szezon sikertelenségének az a káosz volt az oka, ami ebben a csapatrészben uralkodott. A klubvezetés úgy döntött, nem fog spórolni, megpróbálják leigazolni a Premier League egyik legjobb középső középpályását.
A Real Madrid ismét megpróbálja leigazolni Tijjani Reijnders-t
Tijjani Reijnders ismét felkerült a Real Madrid kívánságlistájára. A spanyol lapok emlékeztetnek rá, nem ez az első alkalom, amikor Florentino Pérez kísérletet tesz a holland leigazolására, hiszen már akkor is felvette a kapcsolatot a menedzsmentjével, amikor még az AC Milan játékosa volt.
Reijnders 2025 nyarán végül a Manchester Cityt választotta, ahol már első szezonjában megmutatta, miért versenyeztek érte Európa topcsapatai: 46 tétmeccs, 7 gól, 8 gólpassz.

Pep Guardiola távozása nyithat kaput a transzfer előtt
A Real Madridnál sokra tartják azt, hogy több poszton is bevethető, akár védelemben is képes kimagasló teljesítményt nyújtani. A spanyolok abban bíznak, 70 millió euró meggyőzheti a City vezetőit, engedjék el játékosukat, akinek 2030-ig van szerződése.
A Sportposzt szakértői úgy látják, az üzletre csak akkor van esély, ha Pep Guardiola valóban távozik és Enzo Maresca más felfogással, a sokat emlegetett új igazolásokkal áll neki felépíteni a jövő csapatát.

