Aurélien Tchouaméni és Fede Valverde közötti balhé új időszakot nyitott a Real Madridnál. A két labdarúgó vitája, amiről a Sportposzton is írtunk, olyan feszültséget gerjesztett az öltözőben, hogy egyikőjük számára sincs visszaút. Florentino Pérez úgy döntött, mindkettőjüket eladja a nyári átigazolási időszakban.
A Real Madrid Enzo Fernándezt akarja
Spanyol források arról írnak, Enzo Fernández leigazolása ismét napirenden van a Real Madridnál. A Chelsea argentin világbajnoka már korábban is tárgyalt Florentino Pérezzel, de ezek az egyeztetések, akkor nem vezettek eredményre. Most új helyzet van, nagyvonalúbb lehet az ajánlat, mert két fontos láncszem esik ki a középpályáról.
Szakértünk úgy látja, a Real Madrid jól méri fel a helyzetet, amikor nem kiegészítő embert igazol, hanem egy nagyágyút, akinek játéka azonnal hatással lenne a támadójátékukra.
Bonyolult a helyzet, de nem lehetetlen a transzfer
A Chelsea ellenáll, de a játékos menni akar – írja belső információkra hivatkozva a Fichajes. A lap szerint a következő napok sorsdöntőek lehetnek a tárgyalások során. A londoniakat csak nagyon sok pénzzel lehet meggyőzni, hogy engedjék el Enzo Fernándezt, akinek szerződése 2032-ig szól.
100 millió euró lehet az az összeg, ami meggyőzheti a kékeket
– írják.
Arról, hogy Tchouameni és Valverde hol folytatja nem írnak, korábban Premier League-csapatokkal hozták szóba őket.

