Nehéz elképzelni, mi járhatott Morhad Amdouni fejében, amikor csaknem másfél óra futás után – az olimpiai maraton közben – lesöpörte a kikészített vizet, hogy a riválisai ne tudjanak frissíteni.
A francia atléta tette különösen annak tükrében vérlázító, hogy a tokiói szervezők a nagy meleg és az elviselhetetlen páratartalom miatt vitték a versenyt Sapporóba.
Sokáig kellett rá várni, de megérte: Szoboszlai-varázslat a Leipzigben – videó
Alighanem már az új csapata mezében látható Leo Messi – klikk
Isten nem bottal ver: az egyik „áldozat”, aki nem ihatott, Abdi Nageeye, a hollandok kiválósága ezüstérmet nyert, míg a pofátlan francia a 17. helyen ért célba…
https://twitter.com/pvalstar/status/1424300835312373763
@amdouni_morhad tu es une merde pic.twitter.com/crEGMtmCgp
— Emile van Rooyen (@EmilevanRooyen2) August 8, 2021

