Aubameyang nem sokáig gondolkodott a szédületes átigazolási ajánlaton

Pierre-Emerick Aubameyang ihletett formában futballozik Marseille-ben, az idénybeli mutatója szenzációs, minden sorozat figyelembevételével 27 találatnál és 11 gólpassznál jár. A Franciaországban született gaboni labdarúgó a L’Équipe nevű sportlapnak árulta el, továbbra is nagy tervei vannak Európában, ezért utasított vissza egy „brutális” szaúd-arábiai ajánlatot.

Aubameyang úgy fogalmazott, valósággal újjászületett az Olympique-ben, magával ragadta az eufória. A harmincnégy esztendős csatárnak nem igazán ment a játék a Chelsea-ben, korábban az FC Barcelonában, az Arsenalban és a Borussia Dortmundban is láthattuk.

- HIRDETÉS -

Aubát még két idényre köti megállapodás a francia klubhoz, ám a ragyogó teljesítménye után több topcsapat radarján is felbukkant.

Barcelonában nem kell, felszisszenünk, hova igazolhat Vitor Roque – KLIKK a részletekért!

- HIRDETÉS -
AJÁNLÓ
- HIRDETÉS -

NÉPSZERŰ CIKKEK

- HIRDETÉS -