Barcelonában gyorsan megtalálták a bűnbakot az újabb kudarc után

Ami még sohasem fordult elő Spanyolországban: a kiesést elkerülni igyekvő Almería legyőzte az éllovas FC Barcelonát. Az 1–0-s zakó roppant kellemetlen a katalánok számára, különösen, hogy múlt csütörtökön az Európa-ligából is kipottyantak.

A BarcaTimes Twitter-csatornája gyorsan kipécézte Eric Garcíát, aki a vasárnapi összecsapáson is pályán volt, amikor vezetést szerzett az Almería. Mint olvasható, öt gólt kapott a Barca, amikor a 22 esztendős hátvéd pályán volt, ami annak tükrében érdekes, hogy 23 bajnoki találkozón mindössze nyolcszor kapitulált a védelem, García pedig összesen 901 percet játszott a LaLiga-idényben…

- HIRDETÉS -

Xavi edző nem kertelt, a szezon leggyatrább teljesítményének nevezte a vasárnapi játékot.

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1629931429869113345

Címlapfotó: twitter/fcbarcelona

- HIRDETÉS -
AJÁNLÓ
- HIRDETÉS -

NÉPSZERŰ CIKKEK

- HIRDETÉS -