Barcelonából igazolna Pep Guardiola, 80 millió euró az asztalon

A Fichajes.net szerint Pep Guardiola újabb nagy dobásra készül: a Manchester City célkeresztjébe az FC Barcelona egyik kulcsembere került. Az angol klub hajlandó lenne akár 80 millió eurót is kifizetni azért, hogy megerősítse a védelem jobb oldalát a nyári átigazolási időszakban.

A City kiszemeltje Jules Koundé, aki Guardiola elképzelései szerint ideális lenne a labdakihozatalokra épülő játékhoz.

A francia válogatott védő sokoldalúsága, gyorsasága és passzjátéka tökéletesen illeszkedik a manchesteri csapat filozófiájába, ezért az angolok nem riadnának vissza egy komoly ajánlattól.

- HIRDETÉS -

A katalán vezetés számára nehéz lenne figyelmen kívül hagyni egy 80 millió eurós ajánlatot, így a cikk szerint a következő hónapokban átigazolási csata bontakozhat ki Koundé jövője körül.

És ha már a City: hatalmas meglepetés lehet Bernardo Silva nyári klubváltása!

- HIRDETÉS -
AJÁNLÓ
- HIRDETÉS -

NÉPSZERŰ CIKKEK

- HIRDETÉS -