Hirdetés

Brutális igazolással jelezné a Chelsea FC, hogy Premier League-et akar nyerni

Brutális igazolással jelezné a Chelsea FC, hogy Premier League-et akar nyerni
  • Dátum:január 15.
Hirdetés

Enzo Maresca kezei között olyan csapat formálódik Londonban, amelyik már most visszakerült a Premier League élmezőnyébe, de minden jel arra utal, hogy a Chelsea FC ennél merészebb terveket dédelget. Első lépésben a Manchester United klasszisa, Kobbie Mainoo leigazolását tűztek ki célul.

A Chelsea FC annyira komolyan gondolja Mainoo szerződtetését, hogy nyolcvanmillió eurót fizetnének érte

írja a Fichajes.

Hirdetés

A londoniak ajánlatukkal gyakorlatilag kiütötték a versenyből a Bayern Münchent, a bajorok szintén érdekeltek voltak a 19 éves középpályás leigazolásában, de a Chelsea ajánlatát meghallva elkezdtek új alternatívákat keresni.

Kobbie Mainoo a Manchester United egyik legnagyobb értéke, alapember Rúben Amorim csapatában, hétről hétre olyan teljesítményt nyújt, hogy elérkezettnek láthatja az időt, hogy jelentős célokért küzdő csapatba igazoljon.

Ezt olvastad? Christopher Nkunku szenzációs átigazolásától hangos a német sajtó – Klikk!