Csak pislognak a Real Madrid-szurkolók, melyik játékos hagyja ott a csapatot
Már csak a hivatalos bejelentés várat magára, gyakorlatilag biztosra vehető, hogy fél évre lemond egyik labdarúgójáról a Real Madrid. Ismert, hogy a brazil Endrick nem nyerte el Xabi Alonso edző bizalmát, így csak idő kérdése volt, mikor int búcsút.
A 19 éves csatár ott akar lenni a világbajnokságon a brazil válogatottban, ehhez pedig játszania kell. Endrick – akiért a hírek szerint tucatnyi klub tett ajánlatot – a francia élvonalban építheti újra magát, januártól júniusig a Ligue 1 ötödik helyén álló Lyon mezében láthatjuk.
A L’Équipe részleteket is közölt a klubváltásról: a kölcsönszerződés nem tartalmaz vételi opciót, az ifjú csillag fizetésének felét állja az Olympique, amely egymillió eurót a Real Madridnak is utal.
Erre a három igazolásra készül a Liverpool januárban – részletek
????️ Les unes du journal L’Équipe du mardi 23 décembre 2025 pic.twitter.com/lZLzSIs9jB
— L’Équipe (@lequipe) December 22, 2025