Mesébe illő fordulat jöhet Barcelonában, ugyanis egyre több spanyol/katalán forrás említi, a Barca vezérkara azt fontolgatja, hogy a következő idényre is szerződést kínál a reaktivált kapusnak, Wojciech Szczesnynek.
Mint ismert, a lassan 35 éves labdarúgó kiszorította a kezdőcsapatból a spanyol Inaki Penát, aki mintha elvesztette volna Hansi Flick edző bizalmát.
A lengyel veterán története alighanem mindenki előtt ismert: búcsút intve a Juventusnak „nyugdíjazta magát”. Visszavonult, ám a pihenés nem tartott sokáig, hiszen befutott az FC Barcelona megkeresése, amire nem lehetett nemet mondani.
A „jó öreg” Wojciech ismét formába lendült, január közepe óta a nevével kezdődik az együttes összeállítása, most pedig arról szólnak a hírek, nyitott az új szerződésre. Úgy tudni, Deco, a katalán klub sportigazgatója azt szeretné, hogy a 2025-26-os évadban a hosszú sérülésből visszatérő Marc-André ter Stegen és Wojciech Szczesny álljon Flick rendelkezésére…
Mohamed Szalah már búcsúzik? Európai sztárcsapattal tárgyal – KLIKK a részletekért!
#Barca‘s intention is to have Wojciech Szczesny and Marc-Andre ter Stegen as their goalkeepers next season. (MD) pic.twitter.com/yWXXONf6DV
— Football España (@footballespana_) February 27, 2025
❗Deco plans to extend Szczesny’s contract for another year, ensuring he serves as Ter Stegen’s backup upon the German’s return. @sport pic.twitter.com/Ng9aIbR510
— Managing Barça (@ManagingBarca) February 27, 2025

