Guardiola azonnal megfenyegette a Real Madridot a BL-diadal után

A Manchester Citynek sokadik nekifutásra sikerült felülnie Európa trónjára. Az isztambuli BL-döntőben elmaradt a sokak által várt óriási angol fölény, ám egyetlen gól elég volt a diadalhoz. A City első Bajnokok Ligája-győzelméhez.

Jobb, ha óvatos lesz a Real Madrid! Tizenhárom trófeára vagyunk, de jövünk; ha a Real kicsit nem figyel, beérjük

- HIRDETÉS -

– poénkodott a szombat esti csata után a győztes hadvezér, a spanyol Pep Guardiola.

Három nap, három új igazolás: turbó fokozatba kapcsol a Real Madrid – klikk a részletekért!

Mindent a BL-döntőről!

Címlapfotó: twitter/mancity

- HIRDETÉS -
AJÁNLÓ
- HIRDETÉS -

NÉPSZERŰ CIKKEK

- HIRDETÉS -