Guardiola újabb sztárt akar a Manchester Cityben látni – sajtóhír

Hiába a sok-sok távozó, a Manchester City eddig nem mutatott nagy aktivitást a nyári transzferpiacon. Két horvát futballista (Mateo Kovacic, Josko Gvardiol) érkezett, és a legfrissebb hírek szerint megvan Pep Guardiola következő választottja.

A BL-győztes együttes spanyol szakvezetője a brazil Lucas Paquetát szeretné a csapatában tudni. Ha hihetünk az angol és a brazil beszámolóknak, a City nagyjából nyolcvanmillió eurós ajánlattal kereste meg a West Hamet.

- HIRDETÉS -

Guardiola nagyra tartja a huszonöt esztendős támadó középpályást, aki tavaly Lyonból érkezett Londonba. A brazil válogatottban 42 alkalommal pályára lépő Paquetá négy találattal és három gólpasszal zárta első Premier League-idényét.

Otthagyja a PSG-t: alig hisszük el, hova tart Neymar – klikk a részletekért!

Címlapfotó: Twitter/ManCity

- HIRDETÉS -
AJÁNLÓ
- HIRDETÉS -

NÉPSZERŰ CIKKEK

- HIRDETÉS -