Hivatalos ajánlatot kapott a Manchester Citytől távozó Pep Guardiola

Pep Guardiola már meghozta első fontos döntését, mióta elhagyta a Manchester Cityt. A katalán menedzser nem lesz az Inter Miami edzője. Annak ellenére döntött így, hogy anyagilag vonzó, sok mindent ígérő szerződéssel csábították, hogy legyen Leo Messiék edzője. .

David Beckham mindent elkövetett, hogy Pep Guardiola legyen az Inter Miami edzője

A Mirror azt írja, David Beckham terve egyértelmű volt, történelmet írni azzal, hogy ismét együtt dolgozik Pep Guardiola és Leom Messi. Arról írnak, hogy az edzőt nem csak kimagaslóan magas fizetéssel, hanem média is reklámjogokkal is próbálták meggyőzni, de Pep Guardiolát nem lehetett eltéríteni eredeti tervétől: egy évet pihenni akar.

- HIRDETÉS -
Pep Guardiola nem lesz az Inter Miami edzője

Az Inter Miami nehezen élte meg Pep Guardiola lehetőségét

Az Inter Miami tulajdonosi köre nehezen élte meg Guardiola döntését, a klub történetének legnagyobb „elszalasztott lehetőségeként” tartják számon. Biztosak voltak benne, hogy az FC Barcelonával és a Manchester Cityvel is Bajnokok Ligáját nyerő szakember új szintre emelte volna a szakmai munkát, szerződtetése az egész MLS-re jó hatással lett volna.

Korábban válogatottak és olasz csapatok is hívták

A Sportposzt munkatársa is írt már arról, hogy nem ez az első ajánlata Pep Guardiolának, amióta szabadügynök lett. Marokkó és az Egyesült Arab Emírségek szövetségi kapitánynak, az AC Milan és a Juventus vezetőedzőnek hívta.

 

- HIRDETÉS -
AJÁNLÓ
- HIRDETÉS -

NÉPSZERŰ CIKKEK

- HIRDETÉS -