Hol maradt a tisztelet? Elszúrta Szoboszlai búcsúmeccsét a Wolfsberg

A Wolfsberger AC futballistáit a jelek szerint nem hatotta meg, hogy a rivális Salzburg vasárnap búcsúztatta magyar középpályását, Szoboszlai Dominikot.

A vendégek nagyszerű második félidőt produkálva 3–2-re diadalmaskodtak, azaz honfitársunk – aki gólpasszt adott a hatvankilencedik percben – vereség után köszönt el. Mint ismert, a magyar foci új csillaga a héten állapodott meg az RB Leipziggel, már az is kiszivárgott, mennyit fog keresni Lipcsében – a cikkünket itt olvashatod >>>

- HIRDETÉS -

Látni kell Dominik gyönyörű barátnőjét, Fannit is – klikk ide!

Címlapfotó: Twitter/RedBullSalzburg

- HIRDETÉS -
AJÁNLÓ
- HIRDETÉS -

NÉPSZERŰ CIKKEK

- HIRDETÉS -