Indul a pokoli vonat: legalább ezer fradista kel útra az év meccsére

Jövő csütörtökön vág neki az újabb Európa-liga-párharcnak a Ferencváros futballcsapata. Ahogy a Facebookon-olvasható, a klub és a szurkolók célja, hogy a magyar tábor megtöltse a számára fenntartott csaknem két és fél ezres szektort a Bayer Leverkusen otthonában.

A Fradi B-közép szervezésében az ütközet előtti nap különvonat indul Németországba, mely a jelek szerint zsúfolásig megtelik, hiszen a 14 kocsiból álló szerelvényen már csak három vonatkocsi szabad. Jelentkezni a www.fradibkozep.hu oldalon lehet profil létrehozása után.

- HIRDETÉS -

Címlapfotó: facebook/ferencvarosbkozep

- HIRDETÉS -
AJÁNLÓ
- HIRDETÉS -

NÉPSZERŰ CIKKEK

- HIRDETÉS -