Jöhet a két új sztár, a szemünk előtt épül a világverő Bayern München

Marokkói, netán török piacokat idéző alkudozásba kezdett a Bayern München vezérkara, amely egybehangzó német médiaértesülések szerint nagyjából 150 millió eurót különített el az átigazolásokra.

Nyílt titok, a kolumbiai Luis Díazt és a német Nick Woltemadét szeretnék a csapatukban látni a bajorok, és jó eséllyel hamarosan mindkét támadó megérkezik.

- HIRDETÉS -

Hogy mikor, az egyelőre megjósolhatatlan, ugyanis a Liverpool FC és a VfB Stuttgart is rengeteg pénzt kér a labdarúgójáért. A Sportposzt olvasói már tudhatják, hogy Díaz jelezte távozási szándékát az angol klubja vezetőinek, s miután a Barcelona „kiszállt a licitből”, a hírek szerint igent mondott a Bayernnek.

Örömmel lépne szintet az U21-es Európa-bajnokság legnagyobb sztárja, a felnőtt válogatottban már bemutatkozó Woltemade is – meglátjuk, mit hoz az alkudozás…

A nyári transzferablak összes fontos átigazolási hírét itt találod.

- HIRDETÉS -
AJÁNLÓ
- HIRDETÉS -

NÉPSZERŰ CIKKEK

- HIRDETÉS -