Egy idényen belül másodszor és harmadszor is összecsap a Bajnokok Ligájában az FC Barcelona és a Newcastle United; a felek március 10-én vágnak neki a nyolcaddöntőnek.
Bár a tavaly szeptemberi összecsapáson két angol labdarúgó szerzett három gólt, a spanyol együttes diadalmaskodott, hiszen Marcus Rashford duplája után Anthony Gordon szépíteni tudott.
A Newcastle sztárja a pénteki sorsolás után osztotta meg az emlékeit.
Többször játszottam már a Chelsea és a Manchester City ellen is, de ők nem olyanok, mint a barcelonaiak. Ők a legjobbak, akik ellen valaha pályára léptem
– idézi a 25 éves szélsőt a katalán Sport.
Újabb elképesztő honosításra készül Marco Rossi magyar válogatottja – klikk ide!
⚡️ Anthony Gordon, el velocista del Newcastle, el peor cliente para el sistema de Flick en el Barça
✍️ @AlexCalaff https://t.co/zeqpMBvkN5
— Diario SPORT (@sport) February 27, 2026

