Kellemetlen helyzetbe került Florentino Pérez, kikosarazta a Real Madridot a világsztár

A Real Madrid illetékese hajnali 2 óra utáni jelentette be, hogy a szavazatok 100%-ának megszámolása után Florentino Pérez 21 741 szavazatot kapott, ami az érvényes szavazatok 65 %-át jelenti, kihívója Enrique Riquelme 11 814 szavazatot, azaz a szavazatok 35 %-át szerezte meg. Ez egyértelmű felhatalmazás, az elnök folytathatja a munkát, aminek első lépése minden bizonnyal José Mourinho szerződtetésének a bejelentése lesz.

Mi lesz Florentino Pérez nagy ígéretével?

Megválasztása után rögtön nehéz helyzetben találja magát Florentino Pérez. Az elnök a kampányban beszélt arról, hogy klubtörténeti transzferre készül és megválasztása után hivatalos ajánlatot tesz egy világsztárnak, akiért 150 millió eurót fizetne a Real Madrid. A spanyol sajtó egyértelműen azonosította, hogy kiről van szó: a Marca, a SPORT és a Mundo Deportivo is megnevezte a Bayern München sztárját, Michael Olisét.

- HIRDETÉS -
A Real Madrid elnöke, Florentino Pérez
A Real Madrid régi-új elnöke, Florentino Pérez

Michael Olisé nem lesz a Real Madrid játékosa

A Bayern München elnöke azonban durva hangvételben üzente meg, hogy Florentino Pérez ne fáradozzon, teljesen felesleges azzal bajlódnia, hogy hivatalos ajánlatot készítsen.

„Michael Olise a Bayern játékosa, hosszú távú szerződése van. Nem az a klub vagyunk, amely felépít egy játékost, majd eladja. Ha Florentino Pérez ajánlatot akar küldeni nekünk, ami eddig nem történt meg, megspórolhatja magának a fáradságot, 150 millió euróért, de ennél magasabb összegért sem adjuk el Michael Olisét” ,mondta a német klub elnöke, Herbert Hainer.

A Sportposzt szakértői kiemelten foglalkoznak a Real Madrid csapatával, a klubról szoló cikkeinket itt találod.

- HIRDETÉS -
AJÁNLÓ
- HIRDETÉS -

NÉPSZERŰ CIKKEK

- HIRDETÉS -