Az Arsenalnak el kell adnia Leandro Trossardot vagy Gabriel Martinellit, hogy finanszírozni tudja a nyári keretátalakítást. Mindkét játékos iránt érdeklődnek a szaúdi bajnokság klubjai – írja a Mirror.
A klub csatárgondjairól már többször írtunk, ahogyan az is közismert, hogy topjátékosokat szemeltek ki a támadóposztra. Eddig legtöbbször Alexander Isak (Newcastle) és Benjamin Sesko (RB Leipzig) neve merült fel a célpontok között, de egy új szélső is érkezhet, például Nico Williams (Athletic Bilbao).
A Mirror szerint elképzelhető, hogy az Arsenalnak ehhez el kell adnia Trossardot vagy Martinellit. Arteta nagy átalakítást szeretne egy sztárcsatár és egy új szélső leigazolásával, de ehhez forrásokra lesz szüksége. A spanyol edző nagy csodálója Isaknak, ám valószínűbb, hogy Sesko lesz az első számú célpont.
Hozzáteszik: a klub egy balszélsőt is keres, ezért távozhat Trossard vagy Martinelli. A fő célpont Williams, de a Bournemouth játékosa, Antoine Semenyo is a radarjukon van.
???? Arsenal might have to sell Leandro Trossard or Gabriel Martinelli to fund a summer rebuild, with both players targets for Saudi Pro League clubs.
(Source: Mirror) pic.twitter.com/a4ftRzXjYu
— Transfer News Live (@DeadlineDayLive) February 28, 2025

