Klubváltás előtt Benjamin Sesko, a transzferguru elárulta, melyik topcsapatban folytatja

Klubváltás előtt Benjamin Sesko, a transzferguru elárulta, melyik topcsapatban folytatja
  • Dátum:augusztus 1.

Nagyjából egy hónap van hátra a nyári transzferidőszakból, biztosra vehető, napokon belül felörög a „Nagy Csatárkeringő”. Ismert, hogy Viktor Gyökeres hosszú-hosszú tárgyalások után eljutott az Arsenalba, és jelentős erősítések várhatók több angol élcsapatnál is.

Nagy kérdés, miként alakul Alexander Isak sorsa. Ha a Liverpool FC képes lesz elcsábítani a svéd futballistát, a Newcastle Unitednek új támadóra lesz szüksége, és itt jön a képbe Benjamin Sesko.

Hirdetés

Az RB Leipzig szlovén tehetsége a Manchester United radarján is felbukkant, mi több, a focihírek megkerülhetetlen alakja, Fabrizio Romano úgy értesült, a 22 éves csillag inkább a manchesteri Unitedet választaná.

Úgy tudni, az MU vezérkara részletekbe menően felvázolta a terveit a 22 éves csillag (képviselői) számára; ha Sesko valóban Rúben Amorim tanítványa lesz, akkor a ManUnited vadonatúj trióval rohamozhat, hiszen a brazil Matheus Cunha és a kameruni Bryan Mbeumo is a nyáron érkezett.

A nyári transzferablak összes fontos átigazolási hírét itt találod.