Szép kis botrány kerekedett a magyar idő szerint péntek hajnalban vívott Argentína–Paraguay világbajnoki selejtező csúfos eseményéből. A vb-címvédő argentinok Nicolás Otamendi harmadik percben szerzett találatával győztek, a kisebb sérülés után visszatérő Lionel Messi a második félidő elején szállt be.
Ezt követően történt, hogy a paraguayi Antonio Sanabria (Torino) bajszot akasztott a legnagyobb argentin sztárral, majd megpróbálta leköpni. Még szerencse, hogy „rosszul célzott”…
A srácok mondták az öltözőben, hogy valaki leköpött, de az az igazság, nem is tudom, ki az a fiú. Inkább nem beszélek róla, mert a végén erről lesz ismert
– magyarázta Messi az összecsapás után.
Ami igazán pikánssá teszi az ügyet, hogy Sanabria évekig játszott a Barcelona korosztályos együtteseiben, majd a B-csapatban, természetesen gyorsan előkerült egy-két közös kép is.
A meccsre visszatérve, az argentin csapaton kívül három forduló után már nincs százszázalékos válogatott a selejtezőcsoportban.
A neves transzferguru bejelentette, hol folytatja Messi – klikk a részletekért!
QUE LO ESCUPIS A MESSI PARAGUAYO PELOTUDO LA CONCHA DE TU MADRE SANABRIA pic.twitter.com/Tn3qnFCDzm
— Argentina Gol 𝕏 (@BocaJrsGolArg) October 13, 2023
Sanabria, the Paraguayan player who spat at Messi asked him for a photo during his Barça days.
— @DiarioOle pic.twitter.com/nDPW1LvX0V
— Barça Universal (@BarcaUniversal) October 13, 2023
Címlapfotó: youtube.com

