Anglia 2–1-es legyőzése elődöntőt ér a címvédő francia válogatottnak. Antoine Griezmann, Olivier Giroud és a többiek közvetlenül a meccs után, már az al-Bajt Stadion öltözőjében ünnepelni kezdtek, majd a szállodába visszatérve folytatódott a buli.
„Nem akarunk hazamenni, jó itt nekünk” – írta a francia nemzeti együttes hivatalos Twitter-oldala, és a világbajnokoknak nem is kell mozdulniuk, hiszen jövő szerdán Marokkó ellen is Al-Horban játszanak. Készülnek az afrikaiak is, kihagyhatatlan, mit üzent Achraf Hakimi.
On veut pas rentrer à la maison, on est bien ici ! 🤩🔥#FiersdetreBleus pic.twitter.com/fc1LT9MjUL
— Equipe de France ⭐⭐ (@equipedefrance) December 11, 2022
Celle-ci, elle est pour vous 💙
On continue 𝑬𝑵𝑺𝑬𝑴𝑩𝑳𝑬 👊#FiersdetreBleus pic.twitter.com/sxHrg1cvUq— Equipe de France ⭐⭐ (@equipedefrance) December 10, 2022
Címlapfotó: twitter/equipedefrance

