Látni kell, mi történt, amikor a győztes franciák visszatértek a szállodába – VIDEÓ

Anglia 2–1-es legyőzése elődöntőt ér a címvédő francia válogatottnak. Antoine Griezmann, Olivier Giroud és a többiek közvetlenül a meccs után, már az al-Bajt Stadion öltözőjében ünnepelni kezdtek, majd a szállodába visszatérve folytatódott a buli.

„Nem akarunk hazamenni, jó itt nekünk” – írta a francia nemzeti együttes hivatalos Twitter-oldala, és a világbajnokoknak nem is kell mozdulniuk, hiszen jövő szerdán Marokkó ellen is Al-Horban játszanak. Készülnek az afrikaiak is, kihagyhatatlan, mit üzent Achraf Hakimi.

- HIRDETÉS -

Címlapfotó: twitter/equipedefrance

- HIRDETÉS -
AJÁNLÓ
- HIRDETÉS -

NÉPSZERŰ CIKKEK

- HIRDETÉS -