Luka Modric igent mondott a klubelnöknek, visszatér a Real Madridhoz

A horvát Index is átvette a spanyol Defensa Central értesülését, mely szerint Luka Modric csak átmenetileg köszönt el a Real Madridtól. Mint ismert, az aranylabdás labdarúgó tizenhárom évig szolgálta a „királyiakat”, csaknem harminc trófeát nyert a csapattal.

A fáradhatatlan középpályás már az AC Milanban szerepel, ám a hírek szerint ígéretet tett Florentino Pérez klubelnöknek, ha felhagy a labdarúgással, visszatér a spanyol fővárosba.

- HIRDETÉS -

Hogy Modric milyen tisztséget vállal, egyelőre nem tudni, lehet a Real nagykövete, vagy akár valamelyik korosztályos együttes edzője is.

A beszámolók kiemelik, bő másfél évtized alatt Pérez és Modric nagyon közel került egymáshoz.

Xabi Alonsónak nem kell, már menekülne a Real Madrid csillaga – részletek

- HIRDETÉS -
AJÁNLÓ
- HIRDETÉS -

NÉPSZERŰ CIKKEK

- HIRDETÉS -