Nem játszhat a Hoffenheim elleni szombati hazai bajnoki mérkőzésen, és sajtóhírek szerint félmillió eurós (!), vagyis csaknem 190 millió forintos büntetést kapott Sadio Mané.
Amint azt a Sportposzt is megírta, a szenegáli labdarúgó arcon ütötte csapattársát, Leroy Sanét a 3–0-ra elveszített BL-negyeddöntő után; a többieknek kellett őket szétválasztani. Egyes források szerint a német támadó „fekete szarnak” nevezte Manét…
A Bild című német lap azt állítja, Sané arra kérte a klub vezetőit, hogy ne legyen túlságosan súlyos a csapattársa büntetése, és ne is zárják ki a keretből…
🚨🇩🇪| Leroy Sané asked Bayern’s management not to punish Sadio Mané heavily and not to exclude him from the team. [@BILD] pic.twitter.com/ciN7QNmCUF
— CentreGoals. (@centregoals) April 14, 2023
🚨 Sadio Mané devrait être contraint de payer une amende de 500 000 € pour avoir frappé Leroy Sané ! 💸
(@footmercato) pic.twitter.com/qymgoX0VgV
— La Pause Foot (@LaPauseFootball) April 14, 2023

