Már Spanyolországban is téma Szoboszlai elképesztő klubváltása

A Barcelonában élő Egedi Gábor készített exkluzív interjúkat a Spíler TV-nek, megszólaltatta többek közt a spanyol Inigo Martínezt és az portugál Joao Félixet. Utóbbi árulta el, hogy nagyon tetszik neki Szoboszlai Dominik játéka, el tudja képzelni, hogy egyszer az FC Barcelonában szerepeljen.

A szokatlan dicséretre a spanyol sajtó is felfigyelt, az AS és a Mundo Deportivo című sportlap mellett több katalán csatorna szemlézte a Barca-klasszis szavait. A dolog érdekessége, hogy szakértők másik két együttest emlegettek Szoboszlai „továbblépése” kapcsán, amennyiben otthagyná a Liverpoolt – amire belátható időn belül semmi esély sincs –, a Manchester Cityben és a Real Madridban tudnák elképzelni…

- HIRDETÉS -

Robbantott az AS, újabb klasszis hagyná ott az FC Barcelonát – KLIKK a részletekért!

Címlapfotó: youtube.com

- HIRDETÉS -
AJÁNLÓ
- HIRDETÉS -

NÉPSZERŰ CIKKEK

- HIRDETÉS -