Martin Ödegaard dühös üzenetet küldött a Paris Saint-Germainnek

Még mindig nehezen emésztik meg az Arsenalnál, hogy a Paris Saint-Germain Londonban tudott győzni a Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén. Úgy tűnik azonban, hogy Mikel Arteta játékosai égnek a bizonyítási vágytól, Martin Ödegaard nyilatkozata után pedig az is egyértelmű, kemény mérkőzés várható a szerdai visszavágón.

Dühösek és csalódottak vagyunk. Szóval ezeket az érzelmeket felhasználhatjuk szerdán. Tudjuk, mi a tét. Össze kell tartanunk és minden energiát megmozgatni azért, hogy a döntőbe jusson

- HIRDETÉS -

– mondta a norvég csatár.

Ödegaard a Bajnokok Ligája mostani kiírásában tíz mérkőzésen lépett pályára, három gólt lőtt és két asszisztot adott.

Ezt olvastad? Hansi Flick bevetné a Barca csodafegyverét az Inter elleni BL-visszavágón – Klikk!

- HIRDETÉS -
AJÁNLÓ
- HIRDETÉS -

NÉPSZERŰ CIKKEK

- HIRDETÉS -