Megbánta a klubváltást a Liverpool sztárja, nagy visszatérésről pletykálnak
Mi is megírtuk: Harvey Elliott nehéz időszakon megy keresztül az Aston Villánál, miután a nyáron kölcsönben érkezett a csapathoz a Liverpooltól. A 22 éves szélső alig kap lehetőséget Unai Emery csapatában, ezért egyre hangosabbak azok a vélemények, miszerint megbánta klubváltását.
Lapértesülések szerint a Liverpool-szurkolók is azt kívánják, bárcsak Elliott még mindig az Anfielden lenne, különösen a csapat botladozásai miatt.
Az Everton korábbi ügyvezetője, Keith Wyness szerint nem kizárt, hogy a Villa szándékosan mellőzi a játékost, hogy elkerülje a kötelező véglegesítést, amely bizonyos számú mérkőzés után automatikusan életbe lépne.
Meglepett, mert szerintem jó játékos, de Emery figyelmét nem igazán keltette fel. Most viszont egy nagy összeesküvés-elmélet kering: ha tíz meccset játszik, aktiválódik a kivásárlási kötelezettség. Sokan azt mondják, a Liverpool is vissza akarja kapni
– mondta Wyness a Football Insidernek.
Elliott helyzete mindkét klub számára dilemmát jelent. Az Aston Villa eddig nem adott neki elég bizonyítási lehetőséget, miközben a Liverpoolnál Arne Slot csapata küzd a stabilitásért a támadósorban. Ha a birminghami klub továbbra sem használja a játékost, könnyen elképzelhető, hogy már januárban visszatér az Anfieldre.