Felfoghatatlan tragédia történt Ghánában: a csapatbusz elleni támadásban elhunyt a Berekum Chelsea húszéves labdarúgója, Dominic Frimpong.
Amint a beszámolókból kiderül, az élvonalban szereplő együttes a Samartex elleni mérkőzésről utazott haza, amikor a fegyveres csoport a játékosokra támadt. Az ifjú csatárt fejbe lőtték, a kórházba szállítás után életét vesztette.
„Megdöbbentő és végtelenül szomorú, ami történt, Dominic ígéretes játékos volt” – írta közleményében az afrikai ország futballszövetsége.
Ghanaian footballer Dominic Frimpong killed in armed attack on team bus https://t.co/p2QZpRWBY5
— Zicutake USA Comment (@Zicutake) April 13, 2026
🚨 Ghana Premier League club Berekum Chelsea have confirmed 20-year-old player Dominic Frimpong has sadly passed away.
The team bus was attacked by armed robbers on their way from a league game, which ended up in Dominic Frimpong getting shot. pic.twitter.com/RTM63v6Ey3
— The Touchline | 𝐓 (@TouchlineX) April 13, 2026

