Hirdetés

Milánóba postázzák az ajánlatot, klasszist venne a Manchester City

Milánóba postázzák az ajánlatot, klasszist venne a Manchester City
  • Dátum:május 16.
Hirdetés

Úgy tűnik, Pep Guardiolát és a Manchester City vezérkarát igencsak felpaprikázta, hogy a Liverpool „elvitte a show-t” Angliában, megnyerte a bajnokságot. Több jelentős forrás is megerősíti, hogy nyáron újabb nagybevásárlásra készülnek a manchesteriek, új klasszisok egész sora érkezhet.

Írtunk már a nagy tervről, hogy a spanyol edző elcsábítaná a Real Madridban kegyvesztetté váló brazil szupersztárt, Rodrygót; ám előbb megerősítené a középpályát.

Hirdetés

A holland válogatott Tijjani Reijnders a kiszemelt, akiért a futballpiaci mozgásokat jól ismerő Fabrizio Romano szerint hamarosan hivatalos ajánlatot tesz a City. A 26 éves labdarúgó 2023-ban igazolt a Milanba, azóta a Serie A egyik legjobbjaként emlegetik.

A hallatlanul gólerős Reijnders megszerzésére legalább 50-60 millió eurót fordítana a Manchester City.

José Mourinho elvi megállapodást kötött: sztárcsapatot irányíthat – KLIKK a részletekért!