Mo Szalah kemény üzenetet küldött a Liverpool szakmai stábjának

Végéhez közeledik Mo Szalah liverpooli pályafutása. Az egyiptomi világsztár az év elején jelentette be, nem tölti ki a jövő nyárig szoló szerződését a Premier League 2025-26-os szezonjának a végén távozik az Anfieldről. Miközben a fél világ azt találgatja, hol folytatja a pályafutását, az egyiptomi egyre „bátrabban” mondja ki, mit gondol a Liverpool FC jövőjéről.

Mohamed Szalah elmondta, hogy milyen csapatnak kéne lennie a Liverpoolnak

Mo Szalag szerint a Liverpoolnak egy „hevy metal” támadó csapatnak kell lenni

Az olasz transzferguru, Fabrizio Romano egyik X-posztjában idézi az egyiptomit, aki finoman fogalmazva sem elégedett azzal a taktikával, amit az utóbbi időben alkalmaz Arne Slot.

- HIRDETÉS -

„Szeretném látni, hogy a Liverpool visszatér arra az útra, amin „hevy metal” támadócsapatként megy végig, hogy olyan csapat lesz ismét amelyiktől félnek az ellenfelek, amelyik visszatér arra az útra, aminek trófeák vannak a végén. Ez a futball, amit tud játszani ez a klub, és ez az identitás, amit vissza kell hozni és az idők végéig megtartani. Ez nem lehet alkuképes, és mindenki, aki csatlakozik ehhez a klubhoz, alkalmazkodnia kell hozzá”. 

A Liverpool sokat jelent neki

Mo Szalah ugyanakkor tisztázta, a Liverpool rengeteget jelent neki és a családjának még akkor is, ha az utolsó szezon nem úgy sikerült, ahogy eltervezte.

„Itt-ott megnyerni néhány meccset, az nem az, amiről a Liverpool bármelyik szezonjának szólnia kéne. Minden csapat nyer meccseket.”

Arne Slot visszavág: majd meglátjuk, kinek van igaza

Mo Szalah nyilatkozatát Arne slot nem hagyta szó nélkül, az edző keményen nekiment a klublegendának.

„Azt gondolom, Mo fantasztikus játékos és nagyszerű ember, de néha, amikor már nem vagy olyan jó, mint korábban, az megviseli az egódat – ami érthető. A következő szezonban friss mentalitással és új játékosokkal vágunk neki és majd meglátjuk, kinek volt igaza ebben a helyzetben.”

- HIRDETÉS -
AJÁNLÓ
- HIRDETÉS -

NÉPSZERŰ CIKKEK

- HIRDETÉS -