Nagy kérdés, hogy miért szívatja Szoboszlai Dominikot az RB Leipzig edzője

• Dátum:február 18.

Szoboszlai Dominik harcolta ki azt a tizenegyest, amivel csütörtökön este döntetlenre mentette a Real Sociedad elleni Európa Liga-mérkőzését az RB Leipzig. (2-2 lett a két csapat első párharcának az eredménye) A magyar játékost a 80. percben cserélték be, de a 10 perc alatt nyújtott remek produkciója is felveti a kérdést: miért jegeli őt a csapat vezetőedzője, Domenico Tedesco.

A német szakvezető utoljára január 8-án állította a kezdőcsapatba Szoboszlait. A magyar klasszis a legutolsó hat mérkőzésen összesen 87 percet játszott, három találkozón pályára sem lépett. Sérülés miatt csak Rostock elleni bajnokit hagyta ki.

Sérülésről, erőnléti problémákról jelenleg nincs hír. Így nagy kérdés, mikor kerül vissza a kezdőcsapatba és kapja meg azokat a perceket, amik kijárnának neki.