Az előző szezonban nyújtott teljesítményét, majd a németországi Európa-bajnokságon mutatott kimagasló produkcióját látva nem csoda, hogy Nico Williams volt a nyári transzferpiac egyik főszereplője. Az Arsenal is érdeklődött utána, de a hírek szerint az FC Barcelona volt a legközelebb a megszerzéséhez. A katalánok állítólag konkrét ajánlatot is tettek, az általa kért fizetést is biztosították volna, de a villámgyors szélső végül meggondolta magát.
A ghánai származású klasszis először szólalt meg a pletykákkal kapcsolatban.
A szívem a Bilbaoé, de senki sem tudja, mi fog történni a jövőben. Mindig jó, ha nagycsapatok akarnak téged. De én most azt mondom, itt akarok lenni. Ha voltak is konkrét lépések, azok az ügynökömnél elakadtak. Én a Bajnokok Ligájában akartam játszani a Bilbaóval
– mondta a DAZN munkatársának.
Ezt olvastad? El kell olvasnod, hogy búcsúzott az Arsenaltól Eddie Nketiah! – Klikk!
???? Nico Williams: “My heart is Bilbao, but nobody knows what will happen in the future”.
“It’s always good when big teams want you. But I always said that I wanted to be here”.
“If there was anything, it was from my agent. But I wanted to play in Europe with Bilbao”, told DAZN. pic.twitter.com/RPS303d7yx
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 31, 2024

