Hirdetés

Rodrygo után újabb érinthetetlennek hitt csillag távozhat a Real Madridból

Rodrygo után újabb érinthetetlennek hitt csillag távozhat a Real Madridból
  • Dátum:július 6.
Hirdetés

Mesébe illő, ami Gonzalo Garcíával történik az utóbbi hetekben. Az ifjú spanyol csillag egyszer csak a Real Madrid kezdőcsapatában találta magát, s ha már ott van, igyekszik maximálisan kiszolgálni a szurkolókat.

García lett az együttes gólfelelőse a klubvilágbajnokságon, „természetesen” a Borussia Dortmund ellen is betalált (3–2). Ha szabad úgy fogalmazni, a 21 esztendős csatár a klubon belül „szedi az áldozatait”, ugyanis a spanyol beszámolók szerint Rodrygo – aki az Arsenal kívánságlistájának élén szerepel – mellett a szintén brazil Endrick is távozhat.

Hirdetés

A klubhoz ezer szállal kötődő El Chiringuito műsorban már arról beszéltek a negyeddöntő után, a Real Madrid keresi a lehetőséget, hogy kölcsönadja a dél-amerikai csodagyereket.

A sérült Endrick nagyon keveset játszott az előző évadban, és García berobbanása után nehéz elképzelni, hogy sokat javulna a helyzete.

Korábban a Juventus érdeklődéséről lehetett hallani, ám nem lenne nagy meglepetés, ha valamelyik spanyol együttesben juthatna állandó játéklehetőséghez.

A Real Madriddal kapcsolatos további átigazolási híreket itt találod: klikk!