Szenzáció! A Sun már „eladta” Szoboszlai Dominikot

A The Sun című lap szombati híre szerint a Chelsea és az Arsenal is elfogadta, hogy nagyjából huszonhatmillió fontért szerezheti meg Szoboszlai Dominikot.

Mint ismert, magyar labdarúgó esetében talán még sohasem tapasztalt érdeklődés mutatkozik a Salzburg tehetsége iránt; a teljesség igénye nélkül összeboronálták már a Napolival, a Milannal, a Lazióval, a PSG-vel, a Herthával és az Atlético Madriddal is.

- HIRDETÉS -
  • Transzferbomba? Napi hatvankétmillió forintos ajánlatot kap Messi – klikk
  • Huszonegy éves topmodell rabolta el Szalai Ádám szívét – fotó

A jelek szerint „résen van” a két londoni Premier League-együttes is…

Címlapfotó: redbullsalzburg.at

- HIRDETÉS -
AJÁNLÓ
- HIRDETÉS -

NÉPSZERŰ CIKKEK

- HIRDETÉS -