Van miről beszélni a szombati Betis–Real Madrid bajnoki összecsapás előtt; szerdán hivatalossá vált, hogy a spanyol futballszövetség fegyelmi bizottsága törölte a brazil válogatott Antony múlt hétvégi piros lapját. A Manchester United kölcsönjátékosát a Getafe elleni meccs utolsó pillanataiban állította ki a játékvezető; azaz mégsem, a testület visszvonta a piros lapot.
A madridi lapok szerint a Real vezérkara tolmbol, hogy Manuel Pellegrini edző „visszakapta” a szélsőt, aki repülőrajtot vett Spanyolországban, hiszen az eddigi négy LaLiga-fellépésén két-két gólt és asszisztot jegyez.
Az MU csaknem százmillió eurós igazolása január végén igazolt a sevillai csapatba, és a jelek szerint nem lesz akadálya, hogy szombaton (18.30, tv: Spíler2) a Real-védők életét is megkeserítse.
Antony piros lapjának eltörlése olaj a tűzre a madridiak számára, akik hetek óta arról panaszkodnak, hogy folyamatosan hátrányosan érintik őket játékvezetői ítéletek…
Napról napra biztosabb: ezt a klasszist igazolhatja Szalah helyére a Liverpool – KLIKK a részletekért!
???? Indignación total en el Madrid por la roja perdonada a Antony
????️ En el club blanco sostienen que Disciplina se “salta los argumentos jurídicos” y aseguran que se les ataca “por tierra, mar y aire”. Para el CTA era roja
✍️ @As_TomasRoncerohttps://t.co/LiZM4YfFnx
— Diario AS (@diarioas) February 26, 2025
Antony’s red card has been cancelled by La Liga.
Real Madrid are shaking. pic.twitter.com/Ooqs6y3LfT
— Troll Football (@TrollFootball) February 26, 2025

