Cristian Romero lehet az átigazolási időszak egyik legnagyobb sztárja. A Tottenham argentin védőjéért már nemcsak az FC Barcelona érdeklődik, hanem a Real Madrid és az Atlético Madrid is harcba szállt.
Az FC Barcelona továbbra sem tett le róla
Korábban a Sportposzton is megírtuk, hogy az FC Barcelona Aymeric Laporte és Romero közül szeretné megszerezni az egyik középhátvédet. A katalánok úgy vélik, hogy a 28 éves argentin rutinja kiegészítené a fiatal Pau Cubarsít, de egy védő érkezéséhez előbb helyet kell felszabadítani a keretben. Ennek érdekében Ronald Araújo, Andreas Christensen, Eric García vagy Gerard Martín közül legalább egy játékos távozására lenne szükség.
A Real Madrid is felvette vele a kapcsolatot
A TEAMtalk szerint a Barca mellett immár a Real Madrid is tárgyal Romero megszerzéséről. A madridiak hosszabb távon szeretnék megerősíteni a védelem tengelyét, és az argentin játékos személyében pedig olyan futballistát látnak, aki azonnal kezdő lehetne.

Az Atlético régóta figyeli
A harmadik spanyol kérő az Atlético Madrid, amely hosszabb ideje csodálója Romerónak. Diego Simeone köztudottan nagyra értékeli az agresszív, párharcerős középhátvédeket, ezért az argentin válogatott alapembere tökéletesen illene az elképzeléseibe.
A Tottenham meghatározta az árát
A Tottenham hajlandó meghallgatni az ajánlatokat, és körülbelül 59 millió euróért elengedné Romerót. A védő az elmúlt években a londoni klub egyik meghatározó futballistája volt, de elképzelhető, hogy hamarosan a LaLigában folytatja pályafutását.

