Hirdetés

Újabb két érkező, ipari tempóban igazol a Manchester United

Újabb két érkező, ipari tempóban igazol a Manchester United
  • Dátum:augusztus 23.
Hirdetés

Jól tudjuk, hogy jelentős keretátalakításnak állt neki a posztjában megerősített Erik ten Hag, több új igazolás már átesett a tűzkeresztségen. Leny Yoro, Nusszair Mazraui, Joshua Zirkzee és a szintén holland Matthijs de Ligt, hogy csak néhány új fiút említsünk.

A következő alighanem az uruguayi Manuel Ugarte lesz, aki minden bizonnyal a Paris Saint-Germaint hagyja ott az angolok kedvéért. Sajtóértesülések szerint az MU egyelőre kölcsönveszi a 23 esztendős válogatott középpályást, aki tavaly Portugáliából érkezett a PSG-be.

Fabrizio Romano, a piaci mozgások talán legnagyobb szakértője még egy új fiút említ; a Manchester United megállapodott a mali Sékou Konéval. A mindössze 18 esztendős védekező középpályást óriási tehetségnek tartják.

Hirdetés

Gyakorlatilag bejelentették, hol folytatja Rafael Leao – KLIKK a részletekért!