Bajnokok Ligája: Dibusz Dénes bénázásai a külföldi videómegosztókon is hasítanak

• Dátum:november 4.

A Ferencváros sokáig remekül tartotta magát a Juventus elleni Bajnokok Ligája mérkőzésen, annak ellenére, hogy Morata az első és a második félidő elején is betalált. Az olaszok azonban folyamatosan felőrölték a magyar bajnokot, a Fradinak folyamatosan fogyott az ereje.

Valószínű ennek „köszönhető+ Dibusz Dénes hatalmas hibája a találkozó 73. és a 81. percében. Dybala lőtte a harmadikat, a negyedik öngól volt, Dvali neve mellé került.

A bégeredmény 1-4 lett, az FTC találatát a 90. percben szerezte a csereként beálló, Boli, akinek ez volt a második találata a sorozatban.