Videón a horrorbaleset, amint kétszázzal a sportcsarnok falának csapódik a marokkói focista autója

Hátborzongató a Belgiumban rögzített jelenet, amint Sofian Kiyine, az OH Leuven labdarúgója egy sportcsarnok falának csapódik az autójával. A beszámolók szerint a huszonöt esztendős marokkói játékos járműve a betonszegélyre hajtva repült a magasba, és több tíz métert repülve landolt a kosárpalánk mögött.
Úgy tudni, a korábbi Serie A-futballista a megengedett 90 km/órás sebesség helyett 200-zal száguldozott. Kiyine súlyos sérülésekkel került kórházba, isteni szerencse, hogy túlélte a balesetet, a csarnokban tartózkodó gyerekeknek pedig nem esett bajuk (éppen bementek az öltözőbe).
🚨🚨🚨 El momento del grave accidente de Sofian Kiyine 😟
ALLAH Y CHAFIH 🤲pic.twitter.com/EU8nx5v6pa— Futbol Marroqui 212 (@FutbolMarroqui) March 30, 2023
😳 Nel video il terribile incidente occorso a Sofian #Kiyine. L’ex #Lazio, dopo aver colpito una rotonda a grande velocità, è decollato con la sua auto sfondando il muro di una palestra. Il suo attuale club ha fatto sapere che Kiyine non è in pericolo di vita e non sono rimaste… pic.twitter.com/2u1ndYaAxk
— AllRoundLazio (@AllRoundLazio) March 31, 2023