A Fichajes szerint olyan dolog történhet a nyári átigazolási időszakban, amire nem mostanában volt példa a nemzetközi futballban. A megbízható forrásnak számító, átigazolási hírekre szakosodott spanyol lap azt állítja, a Bayern München nem hagyja szó nélkül, hogy a Real Madrid – a bajorok szerint akár tisztességtelen eszközöket is bevetve – próbálja elcsábítani Münchenből Michael Olisét.

A Bayern München bejelentkezett Vinícius Júniorért
Az ismert transzferguru, Ekrem Konur azt állítja, hogy német klub állítólag felvette a kapcsolatot a brazil válogatottal éppen a világbajnoki cím felé menetelő Vinícius Júnior ügynökségével, és jelezték, hogy szeretnék megtudni, milyen feltételekkel mozdítható a szélső, és egyáltalán nyitott-e arra, hogy a Bundesligába igazoljon.
A bajorok egyértelműen azt a helyzetet használnak ki, hogy Vinícius szerződése jövő nyáron lejár, és a hosszabbításról mai napig nem tudtak megegyezni. A támadó állítólag nem hajlandó addig szerződést hosszabbítani, amíg Kylian Mbappé többet keres mint ő. Florentino Pérez álláspontja is egyértelmű: nem hajlandó eltérni attól a fizetési rendszertől, amit évekkel ezeleőtt kidolgozott.
„Ha nem sikerül átjutni a holtponton, akkor a Real Madridnak elemi érdeke lesz eladni a játékosát, hogy ne kelljen jövőre ingyen elengednie” – állítja a Sportposzt szakértője.
Az év szenzációja lehet Vinícius Júnior klubváltása
Vinícius Júnior 2017-ben igazolt a Real Madridhoz, a spanyolok 45 millió eurót fizettek érte a Flamengonak. A spanyolokkal két Bajnokok Ligáját és három LaLigát nyert. Óriási szenzáció lenne a klubváltása.

