Szépen lassan formálódik Xabi Alonso „új csapata”, látszik, kire számít igazán a Real Madrid edzője. A brazil Endricket már elengedte (kölcsönadta) a klub, az osztrák David Alaba minden bizonnyal az idény végén távozik, mint ahogy a francia Ferland Mendynek sincs nagy jövője.
Több spanyol újság megírta, a 2019 óta a Realt szolgáló balhátvéd hamarosan búcsút int, és az sem zárható ki, hogy erre már a téli átigazolási piacon sor kerül. Láss csodát, a városi rivális Atlético Madrid érdeklődéséről (is) hallani…
Az El Nacional nevű lap értesülése szerint Diego Simeone lát fantáziát a harmincéves futballistában, aki 2028-ig szóló szerződést kaphat a „matracosoktól”.
Mendyt számos sérülés hátráltatta az elmúlt hónapokban, a most futó idény egyetlen BL-mérkőzésén kapott szerepet, a LaLigában még nem lépett pályára.
A Real Madrid minden fontos átigazolási híre EGY HELYEN.

